ЈИЕ што друго правиш

Воведување на нас.

Избрана Производи

Жеџијанг TS Winch Алатки Производство копродукции, Ltd е ангажирана во производство и извоз на разни макари и 4 × 4 прибор за повеќе од 12 години. Ние, главно, се произведуваат на макари од 2000lbs да 17500lbs, ремени закрепнување, песок песни, бик бар и за наплата на колекции. Ние сме секогаш на начин на развој на нови 4 × 4 прибор за најновите четири тркала трчање автомобили и теренски возила.

Нашата заложба е да се обезбеди решенија за автомобилската и стоки голема вредност за клиентите преку високо квалитетни производи и услуги. Градење доверба односи со сите деловни партнери од "врвен квалитет и прифатлива цена".

Повелете или ОЕМ посетите од нашата фабрика. Секое време ви треба помош или имате прашање за некој од нашите производи, ние може да ви помогне да се утврди најдобро опрема за вашите потреби.

4x4 RECOVERY GEAR

  • Избрана Производи
  • Нови пристигнувања
  • sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05